Ostatnio zacząłem grać na jednym serwerze Tekkit Classic, wróciłem do tych czasów po około roku. Ponownie wróciło moje zainteresowanie, no bo kogo nie kręcą kabelki i inne fajne sprzęciory :)

Dobra, koniec historii prosto z mojego życia, przejdźmy do szczegółów. Tekkit Classic jest obecnie dostępny na 1.2.5 (a bynajmniej ja na takiej wersji gram). Można go prosto zainstalować pobierając Technic Launchera i wpisując w pole wyszukiwania w ,,paczce modów'' frazę Tekkit Classic, i tyle wystarczy. Klikamy zainstaluj, jak już się zainstaluje klikamy graj i albo wchodzimy na multiplayera, albo na singleplayera gdzie nie ma chatu.

Myślicie, że szybko wam się to znudzi? To grubo się mylicie! Można tam bardzo dużo rzeczy budować oraz wytwarzać i wiele, wiele więcej (Polecam reaktor jądrowy jak wybuchnie Wam :P). Poniżej wrzucam zdjęcia ciekawych rzeczy na tej paczce modów.

To tyle, jeśli chcecie zagrać to podsyłam linka do Technic Launchera: https://www.technicpack.net/download. Dziękuję Wam za przeczytanie mojego już drugiego artykułu, do zobaczenia! ;)