Minecraft to gra, która skradła serca milionów graczy. Wszystko jest w nim kwadratowe. Czy kiedykolwiek chcieliście, aby Minecraft był mniej kanciasty? Jeśli tak, to mam coś dla was - Soartex Fanver to texture pack, który sprawia, że grafika w naszej ulubionej grze jest milsza dla oka.

Wygląd ekwipunku

Wygląd Bloków

W tej paczce tekstur nieco zmienił się wygląd bloków. Tak, jak mówi tytuł - są mniej kanciaste. Na pierwszy rzut oka wyglądają dość dziwnie w porównaniu z klasycznym Minecraftem, ale szybko można się przyzwyczaić. Jedynym minusem jest to, że każdy blok otacza czarna obwódka, co trochę kiepsko wygląda, gdy budujemy np. podłogę z desek.

Czarne obramowanie bloków.

Wygląd mobów

Moby, tak jak bloki, także są mniej kanciaste. W porównaniu ze zwykłymi wersjami mobów tutaj moby wyglądają dość śmiesznie w pozytywnym znaczeniu, co mnie lekko rozbawiło podczas testowania tego texture packa. Poniżej załączam zestawienie 3 mobów: zombie, osadnika i krowy.

Ten osadnik chyba nie lubi zdjęć, ponieważ się odwrócił ;)

Ogólna ocena

Soartex Fanver oceniam pozytywnie, ponieważ wygląd bloków, jak i mobów, jest jakby gładszy i mniej kanciasty. Te ostatnie wyglądają dość śmiesznie. Jedynym minusem jest czarne obramowanie każdego bloku, co wygląda trochę kiepsko. Poniżej załączam link do pobrania tego texture packa: https://www.curseforge.com/minecraft/texture-packs/soartex-fanver-vanilla/download/2754894

To by było na tyle, do zobaczenia w kolejnym artykule!