ResourcePack’i mają swój wybrany klimat – jedne są mroczne, jedne w stylu średniowiecza, jedne mocno kwadratowe, a niektóre dość mocno realistyczne. Dzisiaj zaprezentuje wam ResourcePack, który jest w stylu takim bardziej zabawkowym, aczkolwiek kieruje się również realnym życiem.

TeksturePack nazywa się SapixCraft. Moim zdaniem jest to mniejsza wersja, albo i nawet lepsza wersji Sphax TeksturePack (Sphax – resource pack w dość mocno średniowiecznym stylu). ResourcePack bardzo dobrze się sprawuje na między innymi Shader’ach, które nadają dodatkowe klimatu całej rozgrywce. Dodatkowo – teksturepack nie jest zrobiony tylko na wersję Java Edition! Można go nawet ściągnąć z oficjalnej strony ResourcePacka na takie wersje jak Bedrock Edition oraz do upiększenia modyfikacji.

Screeny zrobione podczas używania Resource Pack’a SapixCraft:

ResourcePack możesz pobrać za pomocą tego linku: https://sapixcraft.sapixmedia.com/ – jest to oficjalna strona SapixCraft’a.

Moim zdaniem ResourcePack jest bardzo ładny. Nie jest on jakoś różniący się od wcześniej wspomnianego Sphax’a, ale jest warty uwagi.