Znudziły ci się podstawowe tekstury? Chciałbyś, aby gra nabrała więcej detali? Mamy dla ciebie wręcz idealne rozwiązanie. NBT Pack wprowadza wiele zmian, między innymi nową teksturę trawy, wreszcie z koloru wręcz wyblakłego w niektórych biomach, zmienia go na żywy, pełny zieleni. Na biomach zimowych spotkamy trawę pokrytą śniegiem oraz ośnieżone liście, w kopalniach znajdziemy różne tekstury rud, zrobimy kolorowe łóżka z ilustracjami mobów, a na pustyni ulepszoną teksturę kaktusów.

Paczka wprowadza wiele popraw do gry i ułatwień, takich jak numery dźwięków na note blockach, poprawione bannery na tarczy, narzędzia zmieniające teksturę wraz z poziomem zużycia, więc zawsze zauważymy, że są na niskim poziomie wytrzymałości, dużo tekstur 3D na przykład torów, drabin i uli oraz animowane tekstury przedmiotów, między innymi ryb, enderperły i serca oceanu.

Paczka zamienia także nasze GUI na ciemne, dzięki czemu kiedy gramy po ciemku, nie dostaniemy przysłowiowego "flashbanga" na twarz. Dla osób które wolą wersję bez zmienionej tekstury ekwipunku, istnieje inna wersja NBT Packa, więc nie muszą się o to martwić. O zaletach i rzeczach które podnoszą poziom naszej rozgrywki z tej paczki można by mówić długo, ale ja zalecam zapoznanie się z resztą samemu. Zamieszczam link do tego texture packa: https://www.planetminecraft.com/texture-pack/nbtpack-new-better-textures-texture-pack/

To na tyle z tego artykułu, do zobaczenia w następnym!