Last Days… pamięta ktoś o tym texture packu? Wydaje mi się, że raczej tak, jednak postanowiłem przypomnieć o nim. Dlaczego wybrałem ten? Po prostu jakiś czas temu zacząłem wspominać sobie „stare czasy” oraz starego YouTube’a. Praktycznie od razu przypomniałem sobie o tych teksturach, a zwłaszcza z jednego powodu. Parę lat temu popularne stało się nagrywanie apokaliptycznego świata w Minecraft’cie. W owym czasie dużo tego się pojawiło, niektóre były lepiej wykonane, niektóre gorzej, jednak łączyło je jedno – ten texturpack.
Texture pack Last Day został stworzony przez Doku w 2010 dla wersji Minecraft Alpha, jednak szybko został porzucony. Następnie projekt został przejęty przez History, następnie przez Croco15 oraz HalphPrice. Aktualnie pracuje nad nim DerekSmith.



Sam z siebie też mogę polecić tą paczkę. Jeśli chciałbyś się poczuć jak podczas apokalipsy, to powinieneś ją wybrać. Muszę przyznać, że jest bardzo klimatyczna. Jeśli chciałbyś pomóc twórcą z jej kontynuowaniem możesz wejść na oficjalnego discorda Last Day’a – https://discord.gg/TDZMZwz
Linki do pobrania:
- Oficialna strona: http://sukar42.github.io/LAST_DAYS/downloads2018.html
- CurseForge: https://minecraft.curseforge.com/projects/last-days