Czy znudził Ci się już standardowy, wolno przepalający piecyk? Mam dla Ciebie modyfikacje, która dodaje więcej pieców, a co ważne o różnych szybkościach przepalania.

Opis pieców:

Szybkość i odporność piecyków

Standardowy piecyk przepala jeden item aż 200 ticków, żelazny - 160, złoty - 120, diamentowy - 80, szmaragdowy - 40, obsydianowy - tylko 20, jest również odporny na wybuchy, creeper nie spowoduje utraty przedmiotów, które w nim się znajdują.

Warto wspomnieć, że liczba nowych piecyków zależna jest od tego, na jakiej wersji gry gramy. Na wersji 1.12.2 możemy tylko pomarzyć o szmaragdowym, miedzianym i srebrnym piecyku.

Ulepszenia na wyższy poziom:

standardowy --> żelazny
żelazny --> złoty
złoty --> diamentowy
diamentowy --> szmaragdowy
diamentowy --> kryształowy
kryształowy --> obsydianowy
szmaragdowy --> obsydianowy

Rozszerzenia do piecyków:

  • przyśpieszenie przepalania jedzenia w standardowym piecyku (dwie wersje)

Podsumowanie:

Screen przedstawia wszystkie piece postawione obok siebie.

Modyfikacja dodaje również grzejniki. Z każdym poziomem szybkości musimy włożyć więcej wartościowych surowców w celu skonstruowania pieca. Wszystkie receptury możemy zobaczyć na wiki. Myślę, że modyfikacja może przydać się nawet w połączeniu z innymi modami, szybkie automatyczne przepalarnie już czekają, aż je zbudujesz! Instalacja modyfikacji przebiega w sposób standardowy. Na wersję 1.12.2 dostępna jest starsza wersja modyfikacji pozbawiona kilku pieców oraz rozszerzeń. Szybkość przepalania możemy zmodyfikować w configu. Pobierz modyfikację.