Cześć! W dzisiejszym wpisie opowiem o modyfikacji zwanej AppleSkins, która znacznie ułatwi rozgrywkę graczom w trybie przetrwania. Ale jak działa ta modyfikacja? Na to pytanie odpowiem za chwilę.

Co to jest AppleSkins?

AppleSkins to modyfikacja, która znacznie ulepsza punkty nasycenia. Niby nic ciekawego, ale jest to przydatne w trybie przetrwania. Gdy najedziemy kursorem na rzecz zdatną do jedzenia, pod tym przedmiotem oraz na pasku pokazującym punkty nasycenia zobaczymy, ile punktów odzyskamy po spożyciu tej rzeczy.

Jeśli przyjrzymy się dokładnie paskowi nasycenia, zobaczymy, że niektóre kurze udka (czy coś w tym stylu) zabarwione są po części na żółto. Gdy będziemy najedzeni, wówczas wszystkie udka będą koloru żółtego. Gdy będziemy np. biegać, kopać lub bić świnie marchewką, żółtych punktów będzie nam ubywać, aż ponownie wszystkie zabarwią się na brązowo. Z czasem brązowe punkty będą znikać, aż umrzemy z głodu. Dzięki żółtym udkom wiemy, kiedy mniej więcej będziemy robić się głodni, co jest mocną stroną tej modyfikacji.

AppleSkins, tak jak wspominałem wcześniej, jest modyfikacją bardzo przydatną w trybie przetrwania, co mogę potwierdzić, ponieważ sam jej używam. Moja ocena to 9/10  i z czystym sumieniem mogę wam ją polecić. Do zobaczenia w kolejnym wpisie!

Modyfikację możesz pobrać ze strony: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/appleskin