SapixCraft – Ciekawy teksturepack.

ResourcePack’i mają swój wybrany klimat – jedne są mroczne, jedne w stylu średniowiecza, jedne mocno kwadratowe, a niektóre dość mocno realistyczne. Dzisiaj zaprezentuje wam ResourcePack, który jest w stylu takim bardziej zabawkowym, aczkolwiek kieruje się również realnym życiem.

TeksturePack nazywa się SapixCraft. Moim zdaniem jest to mniejsza wersja, albo i nawet lepsza wersji Sphax TeksturePack (Sphax – resource pack w dość mocno średniowiecznym stylu). ResourcePack bardzo dobrze się sprawuje na między innymi Shader’ach, które nadają dodatkowe klimatu całej rozgrywce. Dodatkowo – teksturepack nie jest zrobiony tylko na wersję Java Edition! Można go nawet ściągnąć z oficjalnej strony ResourcePacka na takie wersje jak Bedrock Edition oraz do upiększenia modyfikacji.

Screeny zrobione podczas używania Resource Pack’a SapixCraft:

ResourcePack możesz pobrać za pomocą tego linku: https://sapixcraft.sapixmedia.com/ – jest to oficjalna strona SapixCraft’a.

Moim zdaniem ResourcePack jest bardzo ładny. Nie jest on jakoś różniący się od wcześniej wspomnianego Sphax’a, ale jest warty uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *